logo uGraj.com
  • Strona główna
  • Forum
  • Partnerzy
  • Opinie
  • Wywiady
  • Jak zacząć
Dlaczego my?

Na poczatek napiszę jak trafiłem na na sieć. Poczatkowo trafiłem na Kuźnia-Skilla, ponieważ poszukiwałem jakiegoś serwera FFA, na którym nie gra dużo osób. Tak więc po chwili poszukiwań trafilem na serwer. Już pierwszego dnia, na de_dust2 dostałem moje pierwsze screeny. Był to dla mnie komplement i nie zapomnę go przez długi czas. Dość szybko dostałem UB oraz kontynuowałem grę na serwerze. Od pierwszego dnia jakoś zacząlem dogadywać się z Secretservice. Po pewnym czasie gry na FFA, zacząłem udzielać się na forum gdzie była miła atmosfera oraz ciekawe tematy. Zauważyłem również, że sieć posiada serwer COD MOD. I tu zaczeło się kolejne banowanie wraz ze screenami. Po 3-4 razach gdy dostałem bana z SS'ami Secret zaproponował mi abym został adminem na COD, ponieważ zyskam wtedy zaufanie graczy i nie bedzie co chwile banowania mnie. Zgodziłem sie. Tak zaczeła się moja przygoda z KużniaSkilla. Nastepnie przejdę do połaczenia sieci KuźniaSkilla z siecią uGraj.com. Było to tak... Pewnego dnia - chyba po dziennej nieobecności - dowiedziałem się, że secret kupił jakąś sieć. Tego samego dnia miało się odbyć wspólne zebranie na TS3. Poczatkowo nie byłem przekonany do ludzi z sieci uGraj.com, teraz widzę, że nie należy "oceniać książki po okładce". Ludzie z którymi teraz wspołpracuję na sieci są bardzo pomocni, można się z nimi dogadać w każdej sytuacji. Serwery są dobre, nie ma co narzekać. Czasem zdarzy się cheater, ale komunikacja miedzy Administracją jest tak rozbudowana, że po chwili jest on zneutralizowany. Nowe odświeżone forum jest wyjatkowe, jedyne w swoim rodzaju. Ogólnie, uważam że to najlepsza sieć na jakiej grałem, najlepsi ludzie do współpracy oraz najlepsze serwery do gry: COD, BF2, DD2/INF, na DR nie grałem, ponieważ to nie mój klimat.

Mate

20.01.2013r.
Na sieć trafiłem stosunkowo dość niedawno, bowiem grę na sieci rozpocząłem zaledwie 2 tygodnie temu. Trafiłem tu w dość dziwny sposób, otóż przeglądałem kiedyś listę serwerów dodanych przez mojego brata do zakładki Favorites w CS'ie, i natknąłem się na wasz serwer, a że był on typem BF2 - mój ulubiony typ serwera, zacząłem grać, i zostałem na dłużej, chociaż to określenie chyba jeszcze nie w porze:). Chwilę później zarejestrowałem się na forum serwerowym. Pozytywnie mnie zaskoczyło forum, bowiem jest ładne, funkcjonalne i proste w obsłudze. Serwer na pewno wyróżnia duża frekwencja graczy, nawet w tzw. "martwych godzinach". Można powiedzieć również kilka dobrych słów o administracji - zawsze pomogą i można sobie miło pogawędzić. Gracze? Naprawdę, bardzo mili, można poznać kilkanastu bardzo miłych ludzi, czego przykładem jest moja skromna osoba, bowiem mam już kilku znajomych na serwerze. Co jest źle? Jest zdecydowanie za mało adminów na serwerach, i chyba nie tylko ja tak sądze. Jeśli już się składa to podanie, to niech to będzie szczere, ponieważ w wielu podaniach ktoniekto się wywyższał, a na serwie jest lipa za przeproszeniem. Admin pojawia się raz na 2h i stosunkowo długo nie przebywa na serwie. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich, bowiem są też porządni admini, którzy solidnie wykonują powierzone im zadania. Reasumując liczbę adminów trzeba zdecydowanie zwiększyć, a już nie będe miał uwag co do tej sieci. Myślę, że problem zostanie naprawiony, i my, gracze będziemy mogli się cieszyć miłą grą na owej sieci. Pozdrawiam.

Sebastian aKa

09.07.2013r.
Według mnie, serwerownia uGraj.com idzie w bardzo dobrą stronę. Mam na myśli, że bardzo szybko się rozwija. Administracja to doświadczone osoby, które wiedzą na czym "rzecz" polega. Forum, nie jest plagiatem i różni się naprawdę od pozostałych. Na sieci utrzymywana jest kultura, która ważna jest w dzisiejszych czasach, na którą się teraz patrzy. Jedyną rzeczą która mi się nie podoba to to, że niektóre osoby z blacklisty często się lenią i osoby zbanowane muszą długo czekać na odbanowanie. Na sieć trafiłem poprzez dostanie Adresu ip na serwer cod-mod, którego dostarczył mi kolega. Pierwszy raz na forum wszedłem 15 grudnia 2012r. Od tamtej pory przebywam tutaj.

[N]aathan

25.01.2013r.